» » Hakan Keleş Maçı Yorumladı

Hakan Keleş Maçı Yorumladı

Hakan Keleş Maçı Yorumladı


Heyecanın sonuna yaklaştığımız Süper Lig’de sezonun en kritik haftalarından biri olan 35. Haftanın zorlu mücadelesinde Karadeniz temsilcisi GZT Giresunspor, evinde kozlarını paylaştığı Vincenzo Montella yönetimindeki Akdeniz temsilcisi Adana Demirspor’u 2-0’lık skorla mağlup etti ve rakibinin ilk 4 hayalini suya düşürdü. Mücadelenin ardından Karadeniz temsilcisi GZT Giresunspor'da hocalık görevini yürüten başarılı teknik adam Hakan Keleş maçı değerlendirdi.
Karadeniz devi GZT Giresunspor'un başarılı hocası Hakan Keleş galip gelmelerinin çok önemli olduğunu vurguladığı konuşmasında, "Biz de rakibimiz gibi alt ligden geldik. Mücadelenin öncesinde galip gelmek istediğimizi belirtiyorduk, galip geldik bugün, 3 puanın değeri bizim için çok büyük. Maç öncesinde galip geldiğimizde ligde kalmayı kesinleştireceğimizin bilincindeydik ve maça çok etkin bir başlangıç yaptık, golü attık, daha fazla gol de atabilirdik ileride şansları etkin kullanamadığımızdan kaynaklandığını düşünüyorum. İlk devre çok daha iyi bir performans sergiledik. Skoru 2-0'a getirdikten sonra oyuncularım skoru koruma psikolojisine girdiler bu bize ufak çaplı sorunlar yaratsa da sonuç olarak seyircilerimizin karşısında büyük bir zafer elde ettik. Futbolcularımı da üstün performanslarından ötürü kutluyorum, maçtan bir an olsun düşmediler ve son güçlerine kadar kullandılar. Eksiğimiz fazla olmasına karşın oynamamıza rağmen, istediğimizi aldık. Taraftarlarımıza söz vermiştik ve sözümüzü tuttuğumuz için çok sevinçliyiz halkına mahcup olmadığımız için mutluyuz. Amacımız ligde kalıcı olmak. İyi bir yapılanma oluşturabilirsek, Avrupa hedeflerimiz de olacak. Ligin sonuna kadar galibiyet için oynayıp, bitirebileceğimiz en yüksek sırada ligi tamamlamak istiyoruz." İfadelerini kullandı.
Bu zorlu Spor Toto Süper Lig mücadelesini de stadyum7.tv adreslerinde canlı ve kesintisiz olarak yayınladık. Sizlerde sitemize üye olma şartı bulunmadan girip, maçları canlı ve donmadan takip edebilir, dilerseniz üye olup maç heyecanını canlı sohbet alanından üyelerimizle konuşarak yaşayabilirsiniz.