» » Jorge Jesus Resmen Geliyor

Jorge Jesus Resmen Geliyor

Jorge Jesus Resmen Geliyor


Spor Toto Süper Ligde yıllardır hedeflediği şampiyonluğun çok uzağında kalan dev takım Fenerbahçe önümüzdeki yıl için hocalık konusunda artık sağlam bir adım atmak istiyor. Brezilya’da ülke medyasından Fenerbahçe'in uzunca bir süredir görüşmelerde olduğu ve takımın yönetimine getirmek istediği Portekizli hoca Jorge Jesus ile alakalı bomba bir gelişme yaşandığı öne sürüldü.
Yapılan haberlerde Portekizli Kurt teknik adam Jorge Jesus’un, Süper Lig temsilcisi Fenerbahçe'nin yeni hocası olduğu ifade edilirken, Sarı Kanarya’nın 5 yıllık bir kontrat imzaladığı, detayları ve resmi açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağı iddia edildi.
Geçtiğimiz devre arası transfer sezonundan bu zamana Süper Lig devi Fenerbahçe ile görüşmelerde bulunan Portekizli teknik adam Jorge Jesus geride bıraktığımız hafta Portekiz'de tecrübeli kulüp başkanı Ali Koç ile bir toplantı yapmış ve bu toplantının hemen sonrasında da Fenerbahçe ile görüştüğü yönündeki iddiaları doğrulamıştı.
Geride bıraktığımız günlerde Brezilya’da bir televizyon kanalına hocalık kariyeri hakkında konuşan Portekizli teknik adam, 20 Mayıs'a tarihine dek karar almayacağını ve ardından kararını verip, hangi takımı çalıştıracağını söyleyeceğini ifade etmişti.
Portekiz’in en köklü takımlarından Benfica'yı uzun bir süre boyunca yöneten ve şu anda 67 yaşında olan tecrübeli teknik adam Jorge Jesus, geçtiğimiz yılın son ayında takımla yollarını ayırmış ve bir süre tatil yapmak istediğini ifade etmişti.
Yeni sezona sağlam bir hoca ile şampiyonluk hedefi ile girmek isteyen dev takım Fenerbahçe’nin de boy gösterdiği Spor Toto Süper Lig mücadelelerine ve daha birçok lig ve spor dalındaki müsabakalara sitemiz stadyum7.tv’den ulaşabilir, tüm maçları canlı naklen ve kesintisiz izleyebilirsiniz.