» » Haris Seferoviç Fenerbahçeye Çok Yakın

Haris Seferoviç Fenerbahçeye Çok Yakın

Haris Seferoviç Fenerbahçeye Çok Yakın


Süper Ligin köklü devlerinden Fenerbahçe’de teknik direktörlük konusunda çalışmalar devam ederken, diğer yandan santrfor mevkisindeki arayışlar da tam gaz sürüyor. Sarı Lacivertli Yönetim heyetinin transfer listesinde alternatifi çok santrforlar bulunsa da 1 oyuncu üzerine yoğunlaşılıyor. Fenerbahçe yönetiminin amacının, transfer listesindeki en önemli oyunculardan biri olan İsviçreli yıldız Haris Seferoviç ile özel olarak ilgilendiği ifade edildi. Portekiz’de ülke basınında dolaşan haberlerde, Süper Lig devi Fenerbahçe ile alakalı golcü iddialarında bulunuldu. Yapılan haberlerde Süper Lig devi Fenerbahçe’nin, görüşmeler yaptığı Portekizli tecrübeli teknik adam Jorge Jesus’un Benfica’yı yönettiği dönemden oyuncusu olan golcü Haris Seferoviç ile görüşmelere başladığı ifade edildi. İsviçre uyruklu tecrübeli ve milli santrfor oyuncusunun sezonun bitiminde Portekiz devi Benfica ile yollarını ayıracağı ve gelen teklifleri menajerleri ile birlikte değerlendireceği ifade edildi.
Süper Lig devi Fenerbahçe, Haris Seferoviç’i ilk sırada tutarken, alternatif isimlerle henüz görüşmeler yapmış değil. İsviçre uyruklu futbolcunun senelik alacağı ücret konuları görüşülürken, mali konularda Fenerbahçe herhangi bir sorun yaşamaz ise, Haris Seferoviç’in menajeri ile resmi girişimler başlayacak. Portekiz devi Benfica’nın ise oyuncusunun gitmesine izin verdiği gerekçesi ile takımdan ayrılması olası görünüyor. Benfica’nın, şu anda 30 yaşında olan santrforu kiralamaya sıcak baktığı ifade edilirken, Fenerbahçe’nin niyetinin oyuncuyu bonservisi ile beraber kadrosuna katmak istediği aktarılıyor.
Benfica’nın da bulunduğu Portekiz Süper Ligi’ndeki karşılaşmaları da sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.