» » Nguen Beşiktaş İddiaları Devam Ediyor

Nguen Beşiktaş İddiaları Devam Ediyor

Nguen Beşiktaş İddiaları Devam Ediyor


Ismael yönetiminde yeni bir yapılanma oluşturmaya hazırlanan Beşiktaş’ta transferde temaslar tam gaz sürüyor. Gelecek yıl köklü değişiklik yapağı konuşulan Beşiktaş’ta birçok oyuncu gönderilecekken, 10’a yakın oyuncu alınacağı ifade edilen bilgiler arasında yer alıyor.
En köklü değişimi ileri bölgede yapacak olan Beşiktaş yönetimi, sol kanat için Tokmac Chol Nguen ile görüşmelerine hız kazandırdı. Macaristan’ın köklü temsilcilerinden Ferencvarosi ile kontratı biten oyuncuya senelik 500 bin avro öneren Kara Kartala bu teklif için ret gelirken, başarılı oyuncunun 1.5 milyon avro istediği iddia ediliyor.
Başarılı futbolcunun serbest oyuncu statüsünde olduğu için maliyetinin olmadığı Beşiktaş’ın, 900 bin avroluk yeni bir teklif ile tekrardan menajerler ile görüşmelere başlayacağı ifade ediliyor.
Tecrübeli hücum oyuncusu Tokmac Chol Nguen takımında görev aldığı 43 resmi karşılaşmada 12 gol atarken, 10’da asist yapma başarısı gösterdi. Başarılı oyuncu Nguen’in geçmişte yaptığı açıklamalarda kariyerine Avrupa’da devam etmek istediği ifade edilirken, La Liga’dan Cadiz, Serie A’dan Bologna ve Bundesliga’dan Köln takımının oyuncu ile resmi olarak temaslara başladığı iddia ediliyor.
Başarılı oyuncu Tokmac Chol Nguen’in Beşiktaş’ın teklifine sıcak baktığı ve menajerlerine maaş konusunda kolaylık yapacağını söylediği ifade ediliyor.
Macaristan Süper Ligi ve Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarını stadyum7.tv adreslerinden bedava maç izle sekmesine tıklayarak, canlı bir şekilde izleyebilir, futbol heyecanını kesintisiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.