» » Denayer İçin İspanyol Devleri Sırada

Denayer İçin İspanyol Devleri Sırada

Denayer İçin İspanyol Devleri Sırada


Sezonun şampiyonunun Paris Saint-Germain olarak tescillendiği Fransız Süper Ligi Ligue 1’in köklü takımlarından Olympique Lyon ile olan kontrat süresini tamamlayan ve bir dönemler Süper Lig devi Galatasaray'da da görev alan başarılı savunma oyuncusu Jason Denayer için İspanyolların Süper Ligi La Liga'dan birden fazla takımın görüşmeler yaptığı ifade edildi.
Geçmiş dönemlerde yaklaşık olarak 2 sezon Süper Lig devi Galatasaray'ın formasını giyen başarılı stoper oyuncusu Jason Denayer, kontrat süresinin bitimine geldiği Fransız devi Olympique Lyon ile yollarını ayırmaya karar verdi.
Köklü Fransız takımı Lyon'da başarılı bir şekilde geçen 5 sezonun sonrasında taliplerini arttıran Belçikalı milli stoper Jason Denayer, bir başka Ligue 1 temsilcisi Rennes'in teklifi ile Fransız Süper Liginde devam etme seçeneğine sahipken, özel olarak İspanyol Süper Ligi La Liga’dan cazip teklifler almaya devam ediyor.
Yapılan haberlerde La Liga'dan 4 köklü takımın, Jason Denayer'i renklerine bağlamak istediği ifade edildi. Bu takımların Real Sociedad, Real Betis, Valencia ve Sevilla olduğu ifade edilirken, yıldız oyuncunun Sevilla’nın teklifine daha sıcak baktığı iddia edildi.
Şu anda 26 yaşında olan tecrübeli savunma oyuncusunun senelik 5 milyon avrodan, 3 senelik sözleşme istediği aktarılırken, La Liga devi Sevilla’nın senelik 4 milyon avro’dan, 2 senelik kontrat teklif ettiği ifade edildi.
Jason Denayer’in transfer olabileceği iddia edilen İspanyol Süper Ligi La Liga’daki maçları da sitemiz stadyum7.tv adreslerinden naklen izleme imkanına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz.