» » Wout Weghorst İçin Yanıt Bekleniyor

Wout Weghorst İçin Yanıt Bekleniyor

Wout Weghorst İçin Yanıt Bekleniyor


Golcü mevkisi için arayışlarını tam gaz devam ettiren Süper Lig devi Beşiktaş'ın transfer listesinde en başta Norveçli milli golcü Alexander Sörloth bulunuyor.
Ancak Norveç uyruklu milli santrfor ile anlaşmaya varılamazsa Süper Lig devi Beşiktaş’ın, alternatifi de hazır bulunuyor.
Şu anda 26 yaşında olan başarılı futbolcu için Bundesliga devi RB Leipzig, 14 milyon avroluk bir bonservis isterken, Bundesliga devi Leipzig, ücreti taksitli değil, peşin istedi. Bu olayın üzerine Süper Lig devi Beşiktaş’ın, rotasını İngiliz Premier Ligine çevirdiği ifade edildi.
Transferde listenin öncelikli sıralarda olduğu ifade edilen ve İngiliz temsilcisi Burnley’in formasını terleten Wout Weghorst için transferde hareketli saatler yaşanmaya başladı. Süper Lig devi Beşiktaş’ın transfer heyetinden yöneticisi Ceyhun Kazancı'ya bu konuyla alakalı girişimlere hız kazandırması için yetki verdiği öğrenildi.
Bu anlamda şu anda 29 yaşında olan tecrübeli santrforun senelik ücretinin 4 milyon avro olacağı ifade edildi.
Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş’ın da İngiliz temsilcisine kiralama ücreti için 3 milyon avro ve 2 milyon avroluk satın alma maddesi teklif ettiği öğrenildi.
Konu ile alakalı İngiliz temsilcisi Burnley'in vereceği cevap bekleniyor.
Süper Lig devi Beşiktaş, Sörloth’un transferi gerçekleşmezse, Wout Weghorst ile resmi olarak temaslara başlayacak.
Yıldız santrfor Wout Weghorst’un da Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığı ifade edildi.
Spor Toto Süper Lig’deki zorlu karşılaşmalar içinde sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.