» » Yunanistan Bakasetas İle Coşmaya Devam

Yunanistan Bakasetas İle Coşmaya Devam

Yunanistan Bakasetas İle Coşmaya Devam


Futbol organizasyon devlerinden UEFA’nın milli takımlar düzeyindeki yeni sayılabilecek turnuvası Uluslar C Liginin 4. Grubu’nda 3. Haftanın zorlu karşılaşmasında Yunanistan Milli Takımı ile Güney Kıbrıs Milli Takımı, Yunanistan’da kozlarını paylaştı.
Trabzonspor’lu yıldız hücum oyuncuları Bakasetas’ın formunun zirvesine çıktığı Kuzey İrlanda Milli Takımı ve Kosova Milli Takımı zaferleri ile grupta liderliğe kadar yükselen tecrübeli teknik adam Gustavo Poyet'in ekibi, Güney Kıbrıs Milli Takımı ile yapılan mücadelede de üstün götürdüğü bir maç yaptı.
Mücadeleden 3-0’lık skorla kazanarak, ayrılan Yunanistan Milli Takımı 3 maçını kayıpsız, 9 puan ile tamamladı ve zirvedeki yerini korudu. Konuk takım Güney Kıbrıs Milli Takımı ise 3 maçta topladığı 1 puan ile düşme hattının sonundaki yerinde kaldı.
Rahat geçen karşılaşmada Yunanistan Milli Takımına 3 puanı kazandıran goller, 8’de Trabzonspor’lu yıldız Anastasios Bakasetas, 21’de Vangelis Pavlidis ve 49’da Dimitris Limnios'tan gelirken, maçtaki attığı gol ve yaptığı akıl dolu asist ile ön plana çıkan Karadeniz devi Trabzonspor'un golcüsü Bakasetas, Uluslar Ligi'nde performansı ile zirveye yerleşen isim olmayı başardı.
Yapılan haberlerde, çıktığı 3 resmi karşılaşmada 3 gol atıp, 1’de asist yapma başarısı gösteren Yunanistanlı yıldız Bakasetas’ın sonraki maçları için Avrupa’nın köklü takımlarından izleyiciler geleceği öğrenildi.
Yapılmış olan bu Uluslar C Ligi 4. Grup karşılaşması içinde sitemiz stadyum7.tv adreslerinde alternatifli maç yayınları mevcuttu.
Sitemizi ziyaret ederek, tüm sporlardan canlı yayınlara ulaşabilirsiniz.