» » McGregor 1 Sene Daha Rangers İle İmzaladı

McGregor 1 Sene Daha Rangers İle İmzaladı

McGregor 1 Sene Daha Rangers İle İmzaladı


İskoçya Süper Liginin son sezonlarındaki başarılı takımlarından Glasgow Rangers, Süper Lig’de bir dönemler Beşiktaş’ın formasını taşıyan ve şu anda 40 yaşında olan tecrübeli file bekçisi Allan McGregor ile yeni kontrata imza attı.
İskoçya Süper Ligi devi Glasgow Rangers resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamada, deneyimli kalecisi Allan McGregor ile 1 senelik yeni kontrata imza attığını ve gelecek sezonda da kalesini 40 yaşındaki file bekçisine devredeceğini duyurdu.
Yapılan yeni sözleşme sonrasında basına değerlendirmelerde bulunan 40 yaşındaki tecrübeli kaleci Allan McGregor, "Açık konuşmak gerekirse burada devam edeceğim için çok mutluyum. Geride bırakılan sezonda çok yoğun ilerledik fakat tempoya alışkanlık göstermemizin gerektiğini düşünüyorum. Tatil sürecine girdiğimiz için kendimizi hem fiziksel hem de mental olarak rahatlatmamızın gerektiğinin farkına vardım ve hem çevrem hem de yakınlarım ile bunu değerlendirdim. Kendi kariyerimin ne kadar süreceği hakkında da tartıştım. Kendimde dahil çevremde devam etmemi istedi ve bende takımım Glasgow Rangers ile yoluma devam etme kararı aldım.’’ İfadelerini kullandı.
11 sezon önce Süper Ligin köklü devi Beşiktaş’ın formasını taşıyan ve kalede iyi işler başaran tecrübeli eldiven Allan McGregor, geride bırakılan sezonda İskoçya Süper Ligi devi ile 48 resmi karşılaşmada forma giyerken, kulübü Rangers’ın Avrupa Ligi’nde final oynamasına büyük etkenlerden biri oldu.
Allan Mcgregor’un da görev aldığı İskoçya Süper Ligi ekibi Rangers’ın önümüzdeki sezonda yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.