» » Okan Buruk Hocalık Görevine Getiriliyor

Okan Buruk Hocalık Görevine Getiriliyor

Okan Buruk Hocalık Görevine Getiriliyor


Başakşehir ile beraber şampiyonluğa ulaşan başarılı teknik adam Okan Buruk, futbolculuk döneminde sayısız başarılar kazandığı Süper Lig devi Galatasaray'a hoca olarak geri dönmeye hazırlanıyoruz.
Süper Lig devi Galatasaray, başarılı teknik adam Okan Buruk ile resmi olarak temaslara başladığını Kamuyu Aydınlatma Platform’una açıkladı.
Sarı Kırmızılı takımın resmi internet sitesinden yapılmış olan resmi açıklamada, "Camiamız Süper Lig devi Galatasaray, eski futbolcumuz Okan Buruk ile resmi olarak temaslara başlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.
Süper Lig devi Galatasaray'ın hocalık görevine getirdiği Okan Buruk, gelecek günlerde adını 3 seneliğine Galatasaray’a bağlayacak kontratı imzalayacak.
Başarılı teknik adamın kontrat imzalama töreninde 30 bin civarı bir taraftarın stadyumda hazır beklemesi bekleniyor.
Süper Lig devi Galatasaray’ın altyapısından yetişmiş olan başarılı teknik adam Okan Buruk, futbolculuk döneminde geçmişte 11 sezon boyunca sarı kırmızılı formayı taşıdı.
Başarılı teknik adam Okan Buruk, futbolcu olarak 14 sezon önce bıraktığı yuvasına 14 yıllık aranın ardından hoca olarak göreve gelmenin hazırlığını yapıyor.
Başarılı teknik adam Okan Buruk, oyunculuk dönemlerindeki başarılı performansını, teknik direktörlük görevinde de sürdürmeyi başardı.
6 sezon önce Akhisar Belediyespor ile Ziraat Türkiye Kupasını elde eden başarılı hoca Okan Buruk, Başakşehir’e de tarihinde ilk Süper Lig şampiyonluğunu kazandırdı.
Süper Ligin köklü devlerinden Galatasaray ile hocalık kariyerine başlayacak olan Okan Buruk’un gelecek sezon yöneteceği tüm karşılaşmaları sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı maç izle sekmesine tıklayarak, izleyebilirsiniz.