» » Serdar Saatçı Hakkında Açıklamalar Geldi

Serdar Saatçı Hakkında Açıklamalar Geldi

Serdar Saatçı Hakkında Açıklamalar Geldi


Süper Ligin köklü devlerinden Beşiktaş’ta hocalık görevini yürüten Fransız teknik adam Valerien Ismael, Avusturya’daki hazırlık kampında basın mensuplarına özel değerlendirmelerde bulundu.
Fransız Valerien Ismael, kadrodan çıkarılan başarılı stoper Serdar Saatçı ve transferi ile alakalı basına değerlendirmeler yaptı.
Basına değerlendirmelerde bulunan Fransız hoca Valerien Ismael ‘’Her şey yolunda ilerliyor. Genç oyuncularımızı takımda görmeyi istiyorum bu yüzden onları değerlendirmek istedim. Milli Takımlarından çok geç geri dönüş yapanlar oldu, yeni transferlerimiz aramıza dahil oldu. Her geçen gün daha da iyiye ilerliyoruz. Kamp sezonumuzun yarısını geride bıraktık daha önümüzde günler var. Saha içerisindeki iletişimi ve anlaşma becerilerimizi geliştirmeyi planlıyoruz. Ceyhun Kazancı ile transferlerin üzerine çalışmalar yaptık. Tüm oyuncularımızı izleme şansımız oldu, eksiklerimizi belirledik. Yönetimimiz de çok fazla çalıştı. Transfer için zaman çok. Stoper mevkisine ihtiyacımız var. Bu konuda çalışmalar yapıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
Başarılı stoper oyuncusu Serdar Saatçı hakkında açıklamalar yapan Valerien Ismael, ‘’Serdar konusunda bizde kararımızı net bir şekilde vermek istiyoruz. Her futbolcunun burada %100’ünü vermesi gerekiyor. Benim beklentilerim ve taraftarlarımızın beklentisi çok yüksek. Herkesin üst seviye performansını göstermesi gerek. Eğer bu durum gerçekleşmiyorsa hiçbir kimse takımımız ve camiamızdan üstün değil.’’ ifadelerini kullandı.
Geleceği konusu belirsiz olan başarılı stoper oyuncusu Serdar Saatçı’nın kadro dışı bırakıldığı Beşiktaş’ın da yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı maç izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.