» » Joao Pedro Fenerbahçe İle Anlaştı

Joao Pedro Fenerbahçe İle Anlaştı

Joao Pedro Fenerbahçe İle Anlaştı


Önümüzdeki sezonun kadro yapılanmasını sağlamlaştırmak adına transferde temaslarını tam gaz devam ettirirken, Süper Lig devi Fenerbahçe, ezeli rakibi Galatasaray ile adı basında dolaşan başarılı santrfor oyuncusu Joao Pedro'nun transferinde son bölüme kadar ilerledi.
İtalya’da ülke basınında dolaşan haberlerde Süper Lig devi Fenerbahçe’nin bugün yapılmış olan toplantının sonrasında Joao Pedro ve kulübü Cagliari ile anlaşma sağladığı ifade edildi.
Deneyimli santrfor oyuncusunun Joao Pedro’nun gelecek hafta ülkemize gelmesi ve sağlık kontrollerini tamamlamasının sonrasında resmi kontrata imza atacağı ifade edilen bilgiler arasında yer alıyor.
Süper Lig devi Fenerbahçe'nin, İtalyan temsilcisi Cagliari'ye 7 milyon avro bonservis ücreti vereceği ve başarılı santrfor oyuncusu Joao Pedro ile 3 senelik resmi kontrat imzalayacağı ifade edildi.
Fenerbahçe ile anlaşan yıldız oyuncu Joao Pedro basına yapmış olduğu açıklamalarda, ‘’Süper Ligin en başarılı takımlarından birine gelmek benim için onurdur. Fenerbahçe’ye geldiğim için çok mutluyum. Burada forma giymek için sabırsızlanıyorum. Teknik ekip ve kadrodaki ortam çok güzel. Kısa sürede uyum sağlayabileceğimi düşünüyorum.’’ ifadelerini kullandı.
Portekizli santrfor oyuncusu Joao Pedro geride bırakılan sezonda toplamda 40 resmi karşılaşmada görev alıp, 14 gol attı ve 6 asist yapma başarısı göstermişti. İtalyan temsilcisi Cagliari'nin ligden düşmesinin ardından yıldız ismin takımdan ayrıldığı ve Fenerbahçe ile anlaşma sağladığı ifade edildi.
Süper Lig devi Fenerbahçe ve İtalyan temsilcisi Cagliari’nin gelecek sezon yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.