» » Grillitsch Galatasaray Transferi Görüşmeleri

Grillitsch Galatasaray Transferi Görüşmeleri

Grillitsch Galatasaray Transferi Görüşmeleri


Okan Buruk yönetimine geçen Süper Lig devi Galatasaray’ın, Bundesliga temsilcisi Hoffenheim ile son bulan anlaşmasını devam ettirmeyen altı numara oyuncusu Florian Grillitsch ile sözleşme yapmış, resmi kontrat için beklemeye geçilmişti.
Süper Lig devi Galatasaray'ın senelik 1.7 milyon Euro'luk teklifine pozitif cevap veren futbolcunun, sayısı 2 milyon 350 bin Avro'ya yükseltmesi transferi sıkıntıya sokmuştur.
Başarılı teknik adam Okan Buruk'un 26 yaşındaki orta alanı çok sevdiği ve yönetimin bu sebeple transfer listesini bitilmediği duyuldu. Galatasaraylılar, Grillitsch'in istediği sayıyı alta çekip sözleşme olanağı bulmak için karşılıklı konuşmaları sürdürüyor.
Sarı-Kırmızılıların en iyi transferlerinden biri olarak ön plana çıktı.
Sarı Kırmızılar'da bugünlerde büyük bir görüşme var. Başkanlık görevini ilerleten tecrübeli futbol adamı Dursun Özbek, transfer müzakerelerini ilerleten Sportif A.Ş. kurucusu Erden Timur ve teknik adam Okan Buruk'un idman sonrası İstanbul'da toplanacaklarını belirtti. Üçlü ilk görüşmesini 15 Temmuz'da Avusturya'da yapmış, sonrasında Seferovic ve Leo Dubois transferleri de yapmıştır. Şuan Buruk'un istediği defans, 2 orta alan ve bir golcü için listedeki oyuncuların son koşulların masaya yatırılacağı ve 25 Temmuz'da start verilecek ikinci serüven Avusturya’daki hazırlık kampına kadar transferlerin bitirilmesinin düşünüldüğü söylenildi.
Florian Grillitsch’in güncel takımı olan Bundesliga devi Hoffenheim’deki mücadelesini sürdüren, Bavyera devi Bayern Münih’in yer aldığı Bundesliga’daki, mücadeleleri sizlerde sitemiz stadyum7.tv üzerinden herhangi bir kasma, donma olmadan kesintisiz ve naklen olarak takip edebilir ve daha birçok spor dalındaki müsabakalara sitemizden ulaşabilirsiniz.