» » Trabzonspor İç Transferde Hareketli

Trabzonspor İç Transferde Hareketli

Trabzonspor İç Transferde Hareketli


Başarılı hücüm oyuncusu Nwakaeme’nin yerine alınan Trezeguet, ilk karşılaşmasına Torino ile yapılan maçta çıktı.
Bordo-Mavililer , 3-0’lık skorla kaybettiği hazırlık maçında takım halinde iyi izlenimler alınmasa da başarılı kanat oyuncusu Mahmoud Trezeguet dikkatleri üstüne toplayan iyi bir oyun çıkardı ve ön plana çıkan isimler arasında yerini aldı.
İyi bir oyun sergiledi. Durmadan geriye gelip savunmaya yardımcı olmaya çalışan Mısırlı star, ileri alanda da elinden geleni yaptı. Diğer tarafta görev alan Visca ise önceki karşılaşmalardaki gibi çok iyi oynayamadı.
Trondsen konusunda çıkmaza girilirse kontrat feshi yapılacak.
Yeni dönemde takımda olması düşünülmeyen ve pek fazla antremanlara alınmayan başarılı futbolcu Anders Trondsen, henüz bir kulüple anlaşamaya varamadı. Kendi ülkesinden birkaç takımla konuşmasına rağmen bir sonuca varamayan Norveçli topçu için biraz daha beklenilecek.
Bunlardan da bir sonuç çıkmazsa kontratının iptal olabilceği basına yansıyabilir. Bordo-Mavililier, 2 senedir sakatlığından dolayı maçlarda görev alamayan Trondsen’in maaşının bir kısmını vererek, yolları ayırabileceğini basına duyurdu.
2024’e kadar kontrat süresi bulunan Anders Trondsen, yıllık 900 bin Avro para kazanıyor.
Geride bırakılan sezonda son şampiyon Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’a bonservisi ile birlikte 3 seneliğine transfer olan savunma oyuncusu Andres Trondsen geride bıraktığımız sezonda 14 resmi karşılaşmada görev alırken, gol atma başarısı gösteremedi.
Gelecek sezon hangi takımda görev alacağı merak konusu olan Andres Trondsen’in yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyumtv1.net adreslerinden izleyebilirsiniz.