» » Jovane Cabral Kara Kartalın Radarına Girdi

Jovane Cabral Kara Kartalın Radarına Girdi

Jovane Cabral Kara Kartalın Radarına Girdi


Önümüzdeki yıl şampiyonluk için transfer temaslarına devam eden Siyah-Beyazlılar, bu yaz her yılki gibi İngiliz Premier ligi takımlarından İngiliz Premier ligi temsilcilerinden Burnley’le karşı karşıya geldi.
İngiliz takımlarından Wout Weghorst'la 1 senelik kiralamış olan Kartal, Jackson Muleka’yı renklerine kattığı zamanda da adeta bir yarış içindeydi.
Şimdi de Burnley, Yeşil Burun uyruklu Jovane Cabral transferini yapmak için devreye girdi.
A BOLA'nın açıklamasına göre Portekiz temsilcisi Sporting, takımında istemediği JovaneCabral için Burnley’le kontratı imzaladı.
Fakat 25 yaşındaki futbolcu, İngiliz Premier Ligi takımlarından Burnley'e transfer olmayı reddetti.
Süper Lig devi Beşiktaş Jovane Cabral ile görüşmelerde
İngiliz ekibi Burnley ile Portekiz temsilcisi Sporting, başarılı oyuncusu Jovane Cabral bonservis bedeli için 5.5 milyon Avro düzeyinde bir transfer ücreti vereceğini basına duyurdu.
Bu bedel, Portekiz temsilcisi Sporting'in istediği seviyedeydi. Siyah-Beyazlı takım, daha bu seviyeye çıkamadı.
Fakat futbolcuya olan ilgisi devam ediyor.
Hatta Haziran 2023'te anlaşması bitecek 25 yaşındaki futbolcuyu takımına almak için en çok çabalayan adayın Beşiktaş takımı olduğu söyleniyor.
Başarılı oyuncu Jovane Cabral'ın ismi Süper Lig devi Beşiktaş'ın yanı sıra Yunanistan’ın devi Olympiacos ile de dile getirilmekte.
Önümüzdeki yılı şampiyon olarak tamamlamak isteyen Süper Lig devi Beşiktaş’ın ligde ve kupada yapacağı tüm maçları sizler de sitemiz stadyum7.tv adreslerinden donmadan ve canlı bir şekilde takip edebilirsiniz.