» » Torreira Galatasaray Transferi

Torreira Galatasaray Transferi

Torreira Galatasaray Transferi


Köklü Kuzey Londra devi Arsenal ile Süper Lig devi Galatasaray arasında yapılan anlaşmanın ardından ülkemize gelmesine kesin gözü ile bakılan başarılı oyuncu Lucas Torreira'nın son bölümlerde planlanmış olan uçuşunu erteledi ve takımdan vakit istediği ifade edildi.
Transferde temaslarına tam gaz devam eden Süper Lig devi Galatasaray, başarılı orta saha oyuncusu Lucas Torreira'nın transferi ile alakalı Londra devi Arsenal ile resmi olarak anlaşmaya vardı. Uruguay uyruklu başarılı futbolcunun ülkemize gelmesi beklenirken, seyahat planları ertelendi.
İki takım arasında 8 milyon avro üzerinden anlaşma sağlandığını ifade eden İngiliz basını Lucas Torreira'nın sağlık kontrollerini tamamlamasının sonrasında İstanbul’a gideceği uçağı son anda iptal ettiğini duyurdu.
Yapılan haberin detaylarında başarılı oyuncu Lucas Torreira için uçak bileti ayarlanmış ama Uruguay uyruklu başarılı orta saha oyuncusu kararını ertelemişti. Sebep olarak ise oyuncunun Sarı Kırmızılara gelme konusunda çekimser davrandığı ifade edildi.
Kuzey Londra devi Arsenal, başarılı orta saha Lucas Torreira'yı takımdan yollamayı planlarken Süper Lig devi Galatasaray da hızlıca transferi sonuçlandırmanın peşine düştü.
Uruguay uyruklu başarılı futbolcunun takıma karşı olan davranışları transferi şimdilik durdurma aşamasına getirmiş gibi gözükse de, Süper Lig devi Galatasaray’ın oyuncuyu gelecek hafta içerisinde açıklayacağı ifade ediliyor.
Gelecek sezona Süper Lig devi Galatasaray’da başlaması yüksek ihtimal gözüken Lucas Torreira’nın yapacağı tüm maçları canlı maç izle seçenekleri ile sitemiz stadyum7.tv adreslerinden izleyebilirsiniz.